Nasze Przedszkole uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa.Celem głównym Programu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów dzięki uatrakcyjnieniu księgozbiorów bibliotek przedszkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych, zwiększenie dostępności książek w bibliotekach oraz rozwój współpracy pomiędzy bibliotekami szkolnymi i publicznymi. W związku z tym gorąco zachęcamy również wszystkich Państwa do zaangażowania się w ten Program wspólnie z nami ? Jedną z form udziału jest korzystanie z „Kącików Wędrującej Książki”, które znajdują się w naszym przedszkolu. Możecie Państwo również (po wcześniejszym ustaleniu terminu z wychowawcą) przyjść do przedszkola i poczytać naszym przedszkolakom książeczki – nawet te ulubione z czasów własnego dzieciństwa ? Serdecznie zapraszamy! ?

DRODZY RODZICE

KALENDARZ DNI WOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

1.11. ŚWIETO ZMARŁYCH

11.11. (CZWARTEK) NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁŚCI

12.11. (PIĄTEK ) DZIEŃ DODATKOWO WOLNY

24.12. (PIĄTEK) WIGILIA

27 – 31. 12. (PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK ) DNI DODATKOWO WOLNE

06.01. (CZWARTEK)  ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

07.01. (PIĄTEK )DZIEŃ DODATKOWO WOLNY

18.04. (PONIEDZIAŁEK ) PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
02.05. DZIEŃ DODATKOWO WOLNY

03.05. (WTOREK ) ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA
16.06. (CZWARTEK) BOŻE CIAŁO
17.06.  (PIĄTEK) DZIEŃ DODATKOWO WOLNY

18.07- 31.07 PRZERWA WAKACYJNA

15.08. (PONIEDIZŁEK) WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTRZEJ MARYI PANNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *